1 вересня 2010 року  до Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія (УПЦ, МП) прибула делегація з Естонської Православної Церкви на чолі з Преосвященнійшим Лазарем, єпископом Нарвським, яка провела робочу зустріч з ректором та професорсько-викладацьким складом академії.


Як повідомляє прес-служба УУБА, під час зустрічі були обговорені актуальні питання розвитку богословської освіти і науки. Владика Лазарь також узяв участь у святкуванні початку нового навчального 2010/2011 року в УУБА та Карпатському Університеті. Він сповістив студентів та гостей про свої наміри навчатися в Ужгородській українській богословській академії.


За заслуги во славу Православної Церкви ректор академії, професор, архімандрит Віктор (Бедь) з благословення Блаженнійшого Володимира, Митрополита  Київського і всієї України, Предстоятеля УПЦ, нагородив єпископа Лазаря медаллю преподобного Мойсея Угрина І ступеню.


1 вересня 2010 року в Ужгородській українській богословській академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатському університеті імені Августина Волошина розпочався новий навчальний рік.

Теги: