11-13 листопада цього року київський Президент Готель стане місцем зустрічі лідерів християнських церков, представників офіційної влади, а також вітчизняних та іноземних благодійних організацій з метою обговорення сучасних тенденцій у сфері сирітства в Україні. Як запевняють організатори, перша загальнонаціональна конференція має на меті охопити собою дві цілі. По-перше, через присутність на заході представників численних неурядових благодійних фондів та компетентних державних органів  (анонсують участь Миколи Кулеби, начальника служби у справах неповнолітніх КМДА)планують організувати обмін досвідом з ціллю поступового подолання сирітства.

Спільним фундаментом для обговорення стануть державна політика з подолання сирітства як явища, християнська соціальна філософія та захист прав дітей. По-друге, відбудеться презентація всеукраїнського Альянсу Україна без сиріт. За інформацією офіційного сайту конференції (https://ukrainabezsyrit.com/), участь у Альянсі українських християн дозволить «досягти справжньою турботою життя кожної дитини-сироти, дати можливість кожній дитини зростати в люблячій сім'ї та попередити сирітство в Україні».


Офіційний розклад конференції містить в собі низку загальних сесій, які передбачають обговорення ролі українських церков у служінні дітям-сирітам та проблем усиновлення та пошуку сімей. Другою частиною заходу анонсують спеціалізовані семінари за напрямками: «Співпраця», «Важливість співпраці з медіа», «Відповідальність церкви» та інші. Серед запрошених: В'ячеслав Нестерук - голова Всеукраїнського Союзу Об’єднань Євангельських Християн – Баптистів, Олексій Демідович - національний єпископ об’єднання Церква Божа України, Павло Гладченко – керівник соціального проекту Одна Надія, Кармен Фрісмен – керівник організації СoMission та багато інших.


  На завершення конференції, за словами організаторів, буде затверджений та підписаний офіційний лист на ім’я Президента та уряду України «в підтримку прийняття низки законодавчих документів для покращення ситуації в сфері захисту прав дітей в Україні». 

Місце проведення: м. Київ, Президент Готель, вул. Госпітальна, 12.

Теги: