Депутати Волинської обласної ради від всеукраїнського об'єднання Свобода виступили з ініціативою починати сесії облради молитвою Отче наш, та представники Партії регіонів не підтримали цю пропозицію, пише Кореспондент.


Як повідомили в прес-службі Волинської обласної організації ВО Свобода, пропозицію вніс депутат Віталій Собко під час засідання постійної комісії з питань духовності, релігій, освіти і науки, засобів масової інформації. Згідно з повідомленням, Собко, який є священиком Української Православної Церкви Київського Патріархату, зауважив, що кожен християнин починає добру справу з молитви.

Оскільки ж абсолютна більшість депутатів Волинської облради є християнами, він запропонував до регламенту роботи ради внести пункт про те, щоб починати сесії не тільки з виконання державного гімну України, а й зі "спільного читання молитви Отче наш, котре розпочинав би головуючий сесії або, за його проханням, священнослужитель з депутатів".

Однак депутати облради від Партії регіонів не підтримали цю пропозицію, повідомляє прес-служба Свободи. Думки членів комісії розділилися приблизно навпіл.

Для позитивного голосування за пропозицію свободівця не вистачило одного голосу. Незважаючи на це, Собко запевнив, що знову запропонує розглянути дане питання на сесії обласної ради, яка відбудеться 22 грудня.

Як повідомлялося раніше, 17 грудня народні депутати України від Партії регіонів Володимир Малишев і Юрій Болдирєв зареєстрували у Верховній Раді законопроект, в якому пропонують, щоб депутати перед початком пленарних засідань хором виконували молитву Боже, великий, єдиний, нам Україну храни.

Теги: