У вівторок, 15 березня, в Церковно-археологічному музеї Київської духовної академії відкрилася виставка, присвячена 150-ій річниці з дня смерті Тараса Шевченка. Більшість експонатів,  подарована Блаженнішим Митрополитом Володимиром з його особистої колекції, і всі вони пов’язані з творчістю Кобзаря. Зокрема це видання ХІХ-ХХ століття, гравюри до творів Тараса Григоровича та його замальовки до творів інших авторів, інформує Православіє в Україні.

«На час роботи виставки ЦАМу нам надано ікону святого Тарасія Цареградського та преподобного Михаїла, яка була написана в 70-ті роки ХІХ століття на згадку про Тараса Шевченка та його друга Михайла Лазаревського.

Це унікальний експонат, який до цього часу, наскільки мені відомо, лише один раз експонувався, вдруге його можна побачити в рамках нашої виставки», ― розповів проректор Київської духовної академії з науково-богословської роботи Володимир Вікторович Бурега.

Під час відкриття виставки хор КДАіС виконав пісні на вірші Тараса Шевченка.

Виставка проходить в церковно-археологічному музеї, тобто в приміщенні бібліотеки Київської духовної академії. Вхід вільний.

Теги: