ІІІ Всеукраїнська молодіжна конференція медиків-християн відбудеться  30 квітня – 2 травня 2011 р. у Харкові. Вона стане місцем зустрічі для молодого покоління медичних фахівців: студентів, молодих лікарів, стоматологів, провізорів, фельдшерів, медсестер, які об’єднані спільною метою - зростати професійно та духовно, і служити своїми фаховими талантами Богу та ближньому.

Які є сьогодні можливості для студентів та молодих фахівців по справжньому розвиватися професійно та правильно будувати кар’єру? Місце та роль медика-християнина в сучасному суспільстві? Що віруючі фахівці-медики можуть запропонувати тим, про яких Христос сказав "не здорові мають потребу в лікареві, але хворі"? Як боротися зі злом, наслідки якого виражаються не лише в духовних, але і фізичних недугах?

До уваги слухачів будуть представлені лекції на такі теми: «Біблійні принципи профілактичної медицини», «Доказова медицина та ефективність імунопрофілактики», «Чи можливий сьогодні здоровий спосіб життя?», «Профілактика болю, хоспіси та паліативна допомога», «Попередження діабетичних ускладнень», «Професійні помилки у практиці медпрацівників та їх усунення».

У рамках конференції пройдуть не лише лекції, а й різні майстер класи видатних професіоналів своєї справи, які висвітлюватимуть актуальні проблеми і пропонуватимуть рішення на основі  біблійних принципів та медичних знань, презентації, та ток-шоу на тему«Актуальні  проблеми української медицини». Також учасникам конференції пропонується час для творчої участі, спілкування під час кава-брейків і екскурсія по місту.

Сподіваємось, що спрямованість на популяризацію здорового способу життя за активної участі молодих медиків християн зробить вагомий внесок у вирішення проблем розвитку медичної галузі в нашій країні. А багатосторонній обмін інформацією, відкрите і невимушене спілкування, знайомство та обмін міжнародним досвідом - все це безперечно допоможе особистісному розвитку і професійному зростанню кожного учасника.

Організаторами конференції виступають: «Християнська медична асоціація» та «Альянс християн професіоналів» за підтримки партнерів. Інформаційні партнери: RISU, UpGrade, Новомедіа.

Реєстрація триває до 18 квітня. Внесок становить 100 грн. Якщо Ви бажаєте та прийняти участь у конференції зареєструйтесь зателефонувавши  за номером 050-578-5100 (Інеса) чи 063-124-0146 (Катерина), або надішліть листа на електронну скриньку xmma@ukr.net. Додаткова інформація за тел. 050-133-0091 (Ілля),  063-231-9185 (Роман).

Теги: