Український досвід міжконфесійної співпраці названо взірцевим
По завершенні робочого засідання делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій взяла участь в обіді разом з Міністром Держави Ізраїль у справах релігій паном Яаковом Маргі. Захід відбувся 19 жовтня у готелі «Mount Zion», який розташований у кварталі Старого міста в Єрусалимі.

Під час зустрічі пан Яаков Маргі висловив задоволення діяльністю Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій. На його думку, Рада є прекрасним “майданчиком” для діалогу представників різних конфесій та інструментом для усунення суперечностей.

Міністр зауважив, що досвід міжконфесійної співпраці в Україні може бути взірцем для інших країн, оскільки допомагає утверджувати в українському суспільстві мир та злагоду. За словами пана Яакова Маргі, він зміг особисто в цьому переконатися, перебуваючи з робочою поїздкою в Одесі та Умані цього року.

Міністр Держави Ізраїль у справах релігій висловив слова подяки на адресу українського Уряду за створення умов для ренесансу релігійної віри в Україні, в тому числі для відродження єврейської громади.

Окремо пан Яаков Маргі подякував Головному рабину м.Києва та України Якову Дов Блаху за активну діяльність серед єврейської громади в Україні, а також за обрання Святого міста – Єрусалиму для проведення чергового засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Після зустрічі усі охочі з делегації Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій отримали можливість відвідати з екскурсією місто Віфлеєм (Бейт Лехем).

Теги: