П’ятидесятники України проведуть масштабний з’їзд молоді11-18 липня тисячі юнаків та дівчат з усієї України та зарубіжжя зберуться в молодіжному таборі «Юність», що на Житомирщині поблизу міста Малина, на ХVI з’їзд молоді Церкви християн віри євангельської України (ЦХВЄУ), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт п’ятидесятників України.

На з’їзд приїздить чимало делегацій з-за кордону: Росії, Білорусі, Литви, Польщі, Німеччини, США та багатьох інших країн. «Дав нам Бог Духа сили, любові та здорового розуму» - такий девіз заходу стане провідним тематичним напрямком всього табору.

Метою форуму є піднесення християнських цінностей, формування морально-етичного світогляду та пропагування практичного християнства серед української молоді.

На церемонію урочистого відкриття, що відбудеться 11 липня, запрошено керівників молодіжних відділів інших конфесій, представників Міністерства культури України, Відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Г.С. Сковороди, Житомирської обласної і Малинської районної державних адміністрацій, представників громадських організацій.

У програмі з’їзду богослужіння, навчальні лекції, дискусії, тематичні секції, круглі столи, а також мистецькі, музичні і спортивні заходи. Також відбуватимуться презентації соціальних, благодійних, місійних проектів та організацій, які діють у Церкві.

Особливо очікуваним є прем’єрний показ фільму “Послідовники вчення, що змінило їх світ” - він підготовлений з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі. Це стрічка хронометражем 28 хвилин, у зйомках якої взяли участь відомі українці. Близько двадцяти провідних експертів у різних галузях знань - науковці, священнослужителі, екс-Президент України Леонід Кравчук та інші - коментують основні світоглядні положення фільму. Мета стрічки - піднести постать і вчення Ісуса Христа, нагадати людям про значимість події хрещення для народу України та розширити світогляд нації.

- Ми сподіваємось на широку підтримку християн у поширенні цього світоглядного фільму в інтернеті, – говорить Анатолій Кушнір, директор Асоціації «Поклик», яка підготувала фільм. - Боротьба за світогляд стара як світ. Древній змій веде цю боротьбу з Творцем за світогляд людини ще від початку: «чи правда, що Бог так сказав?...» Зараз дехто з наших громадян вважає, що «радше би ми залишались у наших древніх язичницьких віруваннях; що нам з того, що ми християни?» На ці та багато інших питань ми намагаємось знайти відповіді у цьому фільмі.

У фільмі йдеться про здобутки вчення Ісуса Христа як такого, що, знайшовши відгук у своїх послідовників, породило християнську цивілізацію. Автори роблять спробу достукатись до свідомості перш за все молоді.

Презентація фільму «Послідовники вчення, що змінило їх світ» відбудеться під час з’їзду молоді ЦХВЄУ 14 липня.

Теги: