Предстоятели Церквей призывают к молитве об избавлении от гриппа А/H1N1В храмах вознесут специальную молитву против распространения гриппа H1N1, сообщила пресс-служба УПЦ.
Соответствующее циркулярное письмо с благословения предстоятеля Украинской Православной Церкви будет разослано во все епархии УПЦ.
Кроме этого, Украинская Православная Церковь призывает духовенство и верующих к молитве за скорейшее прекращение распространения болезни и выздоровление больных.


Заклик Блаженнішого Любомира до молитви за недужих і терплячих
Дорогі у Христі!

Навідала нас епідемія грипу, яка вже від деякого часу поширюється в різних країнах світу. Вже зареєстровано кілька десятків жертв цього грипу. Це велике випробовування, яке Господь Бог посилає на наш народ. З одної сторони нам треба вживати всіх засобів, щоб не впасти жертвою цієї епідемії, а з другої сторони, так як це бувало упродовж історії при таких нагодах, усильно молитися, щоб Господь Бог відвернув це лихо від нашого народу, якщо така Його воля. Висловлюю сердечне співчуття родинам тих, які вже потерпіли і ще раз дуже усердно прохаю Вас молитвою і спільними зусиллями протистояти загрозі. Молімося, дорогі в Христі:

«Господи, Боже наш, Ти послав у світ Свого Сина, щоб він обтяжив Себе нашими стражданнями і ніс на Собі наші хвороби, чинив добро і зцілював усіх. З покорою Тебе просимо: поблагослови цих хворих людей, дай їм тілесну силу, міцного Духа і терпеливості у хворобі. Поверни їм повноту здоров’я, щоб вони подолали свою слабкість і, підтримані Твоєю допомогою, втішалися тривалим здоров’ям, і з радістю прославляли Тебе в спільноті вірних в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа завжди, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь!»

P.S.

Как сообщалось, почти половина украинцев (46,3%) по состоянию на 26-28 октября не верила, что эпидемия гриппа А (H1N1), известного как свиной грипп, затронет Украину.

Теги: грипп, молитва, распространение, выздоровление