У Києві відбудеться II Всеукраїнський форум сім'ї22 листопада у Київському міському будинку вчителя відбудеться II Всеукраїнський форум сім'ї. Подію організовує національний громадський рух "Україна за сім’ю", який був створений I Всеукраїнським форумом сім'ї, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

На обговорення виносяться проблеми українського суспільства та сімейного руху. До участі у форумі запрошені громадські, просвітницькі та релігійні організації, науковці, громадські діячі, представники державних органів та парламенту України.

Координатором ІІ-го Всеукраїнського форуму сім’ї виступає колишній депутат Верховної Ради Павло Унгурян, представник баптистської громади України.

Програма заходу передбачає панельні дискусії з політиками, депутатами Верховної Ради України, ієрархами і представниками Церков, представниками освіти і науки, громадянського суспільства і корпоративних культур. Відбудеться робота по секціях "Державна сімейна політика", "Громадянське суспільство за сім’ю", "Церква за сім’ю", "Освіта за сім’ю", "Робота з ЗМІ", а також ухвалення резолюції форуму.

Адреса і час проведення заходу: з 10:00 до 16:00 год. у Будинку вчителя (Київ, вул. Володимирська, 57).

Фото bible.com.ua

Теги: