УГКЦ відкрита до діалогу і співпраці з новим Предстоятелем УПЦГолова Комісії УГКЦ у справах єдності християн священик д-р Ігор Шабан, говорячи про обрання митрополита Онуфрія новим Предстоятелем УПЦ, заявив , що в УГКЦ уважно стежили за перебігом процесу обрання нового Предстоятеля УПЦ і сподіваються на співпрацю з новим Київським митрополитом, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

За словами священнослужителя, УПЦ і УГКЦ закорінені в первісній Київській Церкві Володимирового Хрещення, "тому нам не байдуже, що відбувається в житті нашої Церкви-сестри".

"Зважаючи на наші дотеперішні добрі відносини з УПЦ, ми небезпідставно очікуємо на їх розвиток і поглиблення. УГКЦ відкрита до діалогу з новим Предстоятелем УПЦ", − зазначив о. Ігор.

Він також висловив сподівання, "що останні необ’єктивні заяви Російської Православної Церкви про погіршення міжконфесійної ситуації в Україні ніяк не вплинуть на нового Предстоятеля" і він надалі розвиватиме започатковані його попередником кроки до об’єднання Церков київської традиції.

Раніше митрополита Онуфрія від імені УГКЦ привітав з обранням глава УГКЦ Верховний архієпископ Святослав та висловив сподівання на "продовження праці в ім’я збереження миру та консолідації українського суспільства, започаткування справжнього діалогу і пошуків шляхів єднання всіх спадкоємців київського християнства".


Фото www.0412.ua

Теги: