ІІІ Міжнародний кінофестиваль «Світло» скоро відкриється у Києві Один з найстаріших кінотеатрів Києва знову відкриє двері для любителів і творців світлого кіно з усього світу. З 11 по 13 грудня 2016 року в кінотеатрі «Кінопанорама» пройде ІІІ Міжнародний кінофестиваль «Світло», ініціатором якого в 2013 році виступила Спілка християнських письменників України, повідомляє "Релігія в Україні".

Втретє кінофестиваль «Світло» збере творців світлого, мотивуючого, просвітницького кіно. Це фільми з України, Швейцарії, Іспанії, Німеччини, Франції, Ізраїлю, Росії, Білорусі, США та інших країн.

Цього року кінофестиваль пройде під гаслом «Світле кіно пробуджує серця!». Його офіційно підтримали Міністерство культури України та Київська міська державна адміністрація.

Фестивальна програма складається з таких категорій:

• Повнометражний фільм:
o Документальний
o Ігровий
o Анімація

• Короткометражний фільм:
o Документальний
o Ігровий
o Анімація

• Музичний кліп
• Соціальний ролик

Окрім основної програми на фестивалі традиційно нагороджуються відомі українські кінозірки, митці, які зробили внесок в український кінематограф. Фільмом-відкриття стане перший дитячий, сімейний фільм Незалежної України — «Іван Сила» Віктора Андрієнка.

Докладна інформація про конкурсну програму з’явиться на сайті 28 листопада. Більш детальна інформація на сайті: https://kinofest-svet.com.ua/

Теги: