Голова Відділу зовнішніх зв’язків УГКЦ: "У Парижі 4 % населення беруть участь у богослужіннях, у Києві 1-2 %, у Москві — 1 %"Владика Борис (Ґудзяк), єпарх єпархії Cвятого Володимира Великого у Франції, голова Відділу зовнішніх зв’язків УГКЦ, у студії "Живого ТБ" розповів, наскільки секуляризоване французьке і пострадянське суспільство, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

"У Парижі чотири відсотки населення регулярно беруть участь у богослужіннях. У Києві один-два, на свята - чотири-п'ять. У Москві - лише один відсоток, тобто секуляризація на практиці є набагато вища в колишньому Радянському Союзі, зокрема в Росії", – наголосив владика Борис.

"Наше церковне життя - це не є передовсім ставлення свічки в церкві. Це участь у молитві і переживання зустрічі з Богом у щоденному житті. Багато французів зберігають християнські вартості в бізнесі, на роботі, у соціальних стосунках. Число абортів у Росії набагато вище, ніж у Голландії. Тобто те, що, зокрема, Путін проповідує, що "Захід є деградований і бездуховний", не віддзеркалює повної дійсності.

Повну розмову з єпископом Борисом можна подивитися в суботу, 31 грудня, на 5 каналі (програма "Живе ТБ") о 14:10.

Теги: