Організатори інституту-2019 — Науково-видавниче об’єднання «Дух і Літера» і Центр св. Климента «Спілкування та діалог культур».

КЛБІ — це тиждень спільного життя студентів і викладачів, навчання і неформальне спілкування, заради яких до КЛБІ збираються науковці та молодь з України та зарубіжжя.

Серед лекторів цьогоріч: єпископ Дідьє Берте (Франція), професор Маргарет Лєна (Франція), богослов Олександр Філоненко (Україна), історик Оксана Довгополова (Україна), патролог Віктор Юдін (Бельгія), богослов архімандрит Кирило (Говорун) (США-Україна), славіст Марта Келлі (США).

Послухати видатних богословів, філософів, істориків і філологів з усього світу приїдуть студенти з України, США, Франції, Росії та Білорусі.

Програма інституту включає інтенсивні курси з сучасного богослов’я, біблеїстики, літургіки у співставленні з наукою та літературою, а також із християнської культури, мистецтвознавства, музики та інших дисциплін.

Щоб стати студентом КЛБІ, потрібно заповнити реєстраційну форму та додати до форми конкурсну роботу на тему «Гідність людини: осмислення та практика». Заповнена реєстраційна форма та конкурсна робота будуть заявкою на КЛБІ.

Анкету та конкурсну роботу необхідно надіслати до 7 липня 2019 р. Більш детально у гугл-формі за посиланням: https://forms.gle/GQzTJBcFJ6daQaXu9, а також на сайті «Центру св. Климента».

Адреса проведення КЛБІ: Київ, вул. Кирилівська, 164, Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського. Дати: з 24 липня по 1 серпня 2019 року

Розклад занять передбачає також щоденні заходи культурної програми.

Теги: