Основним питанням зборів стало внесення змін і доповнень до Статуту Духовного управління мусульман України. Верховний муфтій України шейх Ахмед Тамім у своєму виступі пояснив необхідність цих змін, їх специфіку і причини впровадження. Після чого послідувало голосування делегатів з даного питання, результатом якого стало одностайне «за внесення змін і доповнень до Статуту ДУМУ».

«Світ не стоїть на місці і організації різного роду діяльності повинні враховувати, що відбувається навколо та оптимізувати свою роботу як на практичному, так і на юридичному рівні. Духовне управління мусульман України взяло на себе відповідальність за допомогу віруючим нашої країни, і ми намагаємося зробити нашу роботу ще ефективніше», - прокоментував позачерговий З'їзд заступник верховного муфтія України шейх Рустам Гафурі.

З'їзд став сьомим і в умовах пандемії ДУМУ був змушений провести його в онлайн форматі.

Нагадаємо, що шостий З'їзд мусульман України проходив в листопаді 2018 року в Палаці «Україна» за участю кількох тисяч делегатів від мусульманських громад зі всієї України і представників державної влади, дипломатичного корпусу та діячів культури, науки і релігії, які були присутні в якості гостей.


Теги: