"Ми – свідки того, як уже понад рік усе людство шукає способу подолати пандемію згубної хвороби. І якби з’явився зараз учений, який би винайшов ефективні ліки чи інший спосіб досягти перемоги над хворобою, то чи не прославляли б таку людину, чи не шанували б її? Безперечно, що шанували б! А ми нині святкуємо перемогу не над однією хворобою, а над гріхом, що є причиною всіх хвороб! Ми прославляємо не винахідника ліків від захворювання, але славословимо Спасителя, Який переміг саму смерть і дарував нам життя вічне", - йдеться у пасхальному посланні митрополита Епіфанія, предстоятеля ПЦУ.

Очільник УПЦ (МП) митрополит Онуфрій у своєму посланні з нагоди Пасхи звертається до вірян: "Нехай Воскреслий Христос, наш Спаситель і Господь, береже всіх Вас і наповнює духовною силою, якої прагне всяка людина, але яка є тільки у Бога, силою, яка необхідна для подолання труднощів, хвороб і страхів, якими сьогодні наповнений світ і які зустрічаються на шляху нашого земного мандрування".

У великодньому посланні верховного архієпископа УГКЦ Святослава зазначається: "Назустріч воскреслому Христові ми несемо цієї пасхальної ночі наші світичі віри! Ми навчилися навіть в умовах жорсткого карантину практикувати нашу віру, відрізняти її зміст від форми вияву. Хоча ми мусили змінювати наші практики і звички, але не послабили нашого стосунку віри з Господом Богом...".

Глави Церков привітали зі святом вірян, а особливо всіх хворих і немічних, медпрацівників та військових і тих, що перебувають на окупованих територіях України.

ЗМІ відзначають, що під час великоднього богослужіння УПЦ Московського патріархату в Києво-Печерській лаврі в ніч на неділю більшість прихожан перебували без масок. Разом з тим, під час великоднього богослужіння Православної Церкви України у Михайлівському соборі практично всі прихожани перебували в масках.

Теги: