«Участь в акції – чудова нагода дізнатися про людей, які живуть поруч з нами, – говорить старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко про проєкт «Великдень: з любов’ю до ближнього». – Люди, які переживають кризу, як правило, думають, що вони забуті суспільством. Ми хочемо їм донести, що вони є цінними в очах Божих та прагнемо допомогти у їхніх потребах».

Як повідомив директор соціального департаменту братерства В’ячеслав Когут, близько половини продуктових наборів, що були зібрані благодійниками в рамках акції (а це понад 16 тисяч подарунків), мають роздати у різних частинах України церкви УЦХВЄ. Допомога адресна – координатори акції  в областях заздалегідь зібрали інформацію про такі сім’ї, які, не є членами церковних громад. Також до благодійного проєкту долучаються інші євангельські церкви України.

«Наша місія – служити людям. І цей приклад показав нам Ісус своїм власним служінням та розповівши історію про Доброго Самарянина. Нехай же у дні свят ми, кожен, знайдемо свого ближнього, який потребує зцілення серця, зцілення від душевних ран і матеріальної підтримки», –  побажав В’ячеслав Когут.

Серед тих, хто потребує нашої уваги дуже часто є сім’ї з дітьми. «В Україні майже півтора мільйона дітей живуть за межею бідності. А третина з них – в екстремальному неблагополуччі.  Це може означити, що їм просто немає чого їсти, або в що одягнутись, або вони не відчувають любові й турботи про себе», – каже уповноважений Президента України з прав дитини  Микола Кулеба.

За його словами, такі сім’ї досить часто відкинуті й нікому не потрібні. «Можливо вони живуть поруч з вашою домівкою, або поруч з вашою церквою. Саме сьогодні є нагода дізнатися про них і послужити їм, запросити до вашої церкви», –  зауважив Микола Кулеба, анонсуючи Великодню акцію.

Щоб стати волонтером цієї та подальших всеукраїнських благодійних акцій, треба заповнити анкету на сайті  www.youcanhelp.com.ua.

Теги: