Євангельські християни-баптисти зустрілися із понад 5 тис. осіб, які потребують сторонньої допомоги: діти-сироти, сім’ї СЖО (у складних життєвих обставинах), люди з інвалідністю, самотні люди похилого віку та інші. Сотні дивовижних свідчень облетіли кожну область про те, як українці змогли відчути Божу любов і турботу через церкви.

«Основою нашого служіння є слова Ісуса Христа, записані у Матвія 5:16 — «Тож нехай сяє ваше світло перед людьми, щоб вони побачили ваші добрі діла й прославили Отця вашого, Який на небесах». Ми розуміємо, що служіння Богові – це служіння людям, тому що співпереживаючи та доторкаючись до проблем і потреб наших ближніх, ми стаємо ближчими до них. Це найголовніше, у цьому суть і сенс Євангелія», – зазначив Дмитро Матюхін, керівник соціального комітету.

Ось що розповідають відповідальні з областей за цей проєкт.

Андрій Ковальов, відповідальний у Житомирській області: «Ми діяли через пасторів, відповідальних за регіони. Відповідно до кількості церков подарунки паритетно розподілили між усіма регіонами. Житомирщина достатньо мілітаризована зона. Тут багато військових частин, багато учасників війни на Донбасі і родин загиблих. Ми значну кількість подарунків роздали родинам учасників АТО/ООС, які через посттравматичний стрес потрапили у складні життєві обставини, а також сім’ям загиблих. Ми маємо велику команду капеланів, через яких можемо дотягнутися до цієї групи людей. Відвідуючи сім’ї, ми несли їм матеріальну допомогу та Євангеліє, запрошували до церкви. Подарунками змогли охопити Житомир, Чуднів, Любар, Бердичів, Малин, Радомишль, Новоград-Волинський, Хорошів, Пулини та райони».


Віктор Алєксєєнко, служитель церкви «Вефіль – дім Божий» м. Славута Хмельницької області, розповів історію однієї сім’ї, яку відвідав. «У маленькій хатині у Славуті проживає сім’я, де мама Тетяна нещодавно перенесла інфаркт і потребує медикаментозного лікування. Її донька народилася із вадами розумового розвитку і неспроможна піклуватися про себе. Чоловік залишив Тетяну, тому будь-яка допомога для мами і доньки є дуже цінною. Отримавши продуктовий пакет, нас не хотіли відпускати. Ми хочемо продовжувати допомагати цій сім’ї і нести їм Боже Слово, бо віримо, що лише Бог зможе уздоровити ці розбиті серця».

Валерій Бєляєв, відповідальний у Черкаській області: «Продуктові набори ми роздали десятьом церквам міста, а служителі цих церков розподілили їх серед мешканців Черкас та області. Продукти стали великим благословенням для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах. Під час роздачі пакетів з людьми спілкувалися, молилися за їхні потреби і всіляко підтримували та підбадьорювали. Одна з церков Черкащини запроваджує таке служіння на постійній основі. Церква має намір роздавати продуктові набори раз у тиждень та нести Добру Звістку тим, хто її ще не прийняв. Наша область отримала 250 продуктових комплектів, які рівномірно були розподілені по всіх 12 районах області (за старим адміністративним розподілом)...».

Теги: