З 2012 року «цілюща молитва» Руху «Нове покоління» проходить на найбільших майданчиках України.   

20 червня на свято Трійці об'єднання церков «Нове покоління» зібралося на харківському стадіоні, щоб молиться за Україну, за сім'ї, за зцілення хвороб, за руйнування проклять. Перед богослужінням охочі брали участь у змаганнях, яке організувала команда «Sport ministry».

Хлопців привітав український рекордсмен - Володимир Мойсей, він нагородив команду переможців з Таромського (Дніпро) кубком та грошовим призом. Команда дитячого служіння «NG_KIDS» влаштувала конкурси та святкову лотерею, роздала дітям морозиво.

Гостями заходу став представник Національного реєстру рекордів України, який зафіксував рекорд «Найбільший прапор України, розгорнутий людьми» - 2813,5 метрів.

Також на молитві був рабин Київської Єврейської месіанської общини християн Борис Грісенко.

Старший єпископ «Нового покоління» Андрій Тищенко у своєму посланні дав практичні кроки до отримання чуда від Бога: «Твоє життя може змінитися через одне ім'я - Ісус Христос! Ісус - наша надія!». «Цілюща молитва» сьогодні - це час, коли Бог особливим чином приходить на місце, де є спраглі. І сьогодні цьому є підтвердження - 27 000 спраглих людей. Вся Слава Ісусу Христу».

Фінальною частиною богослужіння стала молитва покаяння. У цей день з Богом примирилися близько 10 тисяч чоловік. Священники звершили молитву за потреби людей. Після закінчення молитви організатори роздали 10 тисяч продуктових пакетів пенсіонерам і людям із малозабезпечених сімей.


Теги: