Григорій Комендант, президент УБТ, привітав усіх присутніх, згадуючи, які складні часи пережила Церква і кожен віруючий – часи, коли було важко дістати Біблію. Служитель розповів, що масштабна робота в країні з поширення Євангелія стала можливою завдяки згуртованому служінню різних християнських церков і місій.

Валерій Антонюк, голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів, зазначив: «Ми, служителі, маючи Слово Боже в руках, відповідальні за те, аби передавати його іншим, проголошувати Божу правду. Біблійне товариство посвятило себе тому, щоб передавати це Слово, поширювати його серед нашого народу. Бог говорить про те, що Його Слово авторитетне і має силу, має мету – змінювати людей.  Навіть якщо складається враження, що у 21-му столітті, у період постправди, Слово Боже не діє, Бог запевняє: «Слово Моє не повертається до Мене даремно» (Іс. 55:11)».

Під час свого виступу предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній сказав: «Хотів би підкреслити два ключових моменти. Перший – що Українське біблійне товариство, засноване 30 років тому, стало першим в незалежній Україні майданчиком міжконфесійної співпраці. Протестанти, католики та православні саме тут зробили перші кроки, які в подальшому привели до появи унікального об’єднання, ювілей якого ми завтра будемо також вшановувати – Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Другий важливий момент – це праця Товариства у поширенні слова Божого рідною українською мовою. Для Православної Церкви України, як Помісної Церкви, таке служіння є особливо близьким».

Андрій Юраш, керівник департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України, підкреслив: «Українське біблійне товариство виконує унікальну роль у суспільстві, допомагаючи кожній людині і кожній спільноті усвідомити загальну цивілізаційну спільність, належність до тих пластів, без яких ми не можемо збудувати свою культуру і стверджувати свої ідеї і переконання».

Від гостей звучало, що завдання духовних інституцій та Українського біблійного товариства втамувати духовний голод. УБТ – унікальний об’єднувальний потенціал, який збирає навколо себе абсолютно усі християнські духовно-релігійні спільноти.

Зазначалося, що за роки діяльності товариства було видрукувано і поширено понад 13 млн примірників біблійних видань.

На завершення свята відбулася церемонія вручення пам’ятних відзнак за спільне служіння членам УБТ, а також представникам місій і служінь.

Теги: