23 червня під час пленарного засідання 13-ї чергової сесії луцькі обранці громади ухвалили рішення надати релігійній громаді євангельських християн-баптистів «Дім Євангелія» у постійне користування земельний наділ площею близько 50 сот. для будівництва чотирьох дитячих будинків сімейного типу на вулиці Балакєріва (район Дубнівської).

«Чужих дітей не буває. Наші діти – це не майбутнє, це теперішнє. І цю істину потрібно чітко зрозуміти. Сьогодні Луцька міська рада виділила земельну ділянку для будівництва чотирьох будинків сімейного типу. Два із них розпочнуть будувати найближчим часом і до кінця року вони будуть повністю функціонувати», – проінформував депутат Роман Кравчук.

Зі слів обранця громади, станом на сьогодні, на обліку в Україні перебуває майже 70 тисяч дітей-сиріт.

«Щороку понад 10 тисяч дітей втрачають батьків. 5 тисяч дітей перебувають у інтернатах зараз. Дитячі будинки сімейного типу адаптовують дітей до реального життя з батьками і комфортними умовами. Сьогодні міська рада зробила величезну інвестицію у майбутнє, працюючи не лише над інфраструктурою міста. Завдяки цьому рішенню діти-сироти матимуть прийомних батьків, гідні умови для життя, ними будуть займатися. І я думаю, що це чудова перспектива й крок до того, щоб інтернати зникли взагалі. Ми про це мріємо», – каже депутат.

Дитячі будинки сімейного типу на Дубнівській обіцяють зробити дуже комфортними. «У кожної дитини буде власна кімната. Також кожен такий дім буде облаштований загальними кімнатами для ігор і зустрічей всією родиною. Вони будуть зручними, теплими, комфортними і нічим не відрізнятимуться від будинків звичайних сімей, у яких могли б бути діти. Це не є будиночки інтернатного типу. Це – будинок, орієнтований на сімейні цінності», – наголосив Роман Кравчук.

Теги: