Черговий з'їзд мав відбутися минулого року, але з огляду на епідеміологічну ситуацію був відтермінований на рік. Незважаючи на деякі негаразди, а саме, відсутність електроенергії з причини аварії, з'їзд вчасно розпочав роботу: освітлення забезпечують генератори.

На з'їзді присутні делегати від пасторів та членів церкви зі всієї України, делегати за положенням – керівники відділів та установ УУК, а також почесні гості.

Загалом зі 135 обраних делегатів, на з'їзді присутні 129.

На початку до делегатів зі словами настанови звернувся виконавчий секретар євразійського відділення адвентистської церкви Віктор Алексеенко. Він говорив про уроки віри з життя Авраама.

Після духовної частини розпочались робота з'їзду. Було обрано дві комісії – секретаріат та комітет для підрахунку результатів голосувань. Керівники відділів та різних напрямів церковного служіння представили звіти.

Секретар пасторскої асоціації Віктор Бегас ознайомив присутніх зі служінням українських пасторів. Керівник відділу музичного служіння а також асоціації дружин пасторів Олена Носова розповіла про внесок в євангельске служіння дружин пасторів, а також використання музики для проповіді Євангелія. Леонід Рутковський, керівник адвентистської місії, розповів про різні напрями взаємодії з сучасним суспільством для  проголошення Євангелія. Керівник відділу освіти Костянтин Кампен свій звіт побудував у формі відповідей на запитання та отримання рекомендацій делегатів щодо удосконалення адвентистської освіти.

Щоб запропонувати делегатам кандидатури керівника адвентистської церкви в Україні, заступника керівника з фінансових питань та виконавчого секретаря, протягом першого дня з'їзду працюв виборчий комітет. Підсумком його роботи була пропозиція підтримати кандидатуру Станіслава Носова на посаду керівника УУК, і з'їзд схвалив це рішення. Станіслав Носов був вперше обраний на посаду керівника адвентистської церкви в Україні у 2015 році.

Заступником керівника з фінансових питань обрали Віталія Кривого. Також з'їзд  обрав Володимира Велечука виконавчим секретарем на другий термін.

Другий день з'їзду розпочався з духовної частини, яку підготував Володимир Ткачук, скарбник Евразійського відділення (дивізіону) адвентистської церкви. Після духовної частини учасники розпочали робочі засідання, зокрема, виборчий комітет запропонував кандидатури керівників установ та відділів Української уніонної конференції.

Делегати з'їзду підтримали обрання кандидатів для служіння на наступний термін чотири роки. Керівники інших напрямів служіння будуть обрані виконавчим комітетом.

Теги: