До цього у Житомирі подібні заходи проходили на місцевому рівні. Тепер вже й на обласному.

"Все, що будується на людській логіці - не має перспективи, а те, що будується на Божих принципах - приводить до процвітання в економіці, сім’ї, країні, у стосунках з ближніми", - наголосив військовий капелан Андрій Ковальов.

Учасники події спілкувалися та молилися про духовні цінності, перспективи розвитку області, проєкти, що реалізуються на Житомирщині, про війну на сході України, українських захисників і родини героїв.

"Будувати на камені, а не на піску! Не обіцяти, а робити! - основні меседжи сьогоднішнього зібрання. Розвиваємо Житомирщину разом!", - підсумував Володимир Федоренко.

Нагадаємо, молитовні сніданки − це давня традиція Європи та Америки. Вже понад 68 років вони проходять в США, а також у Європарламенті, парламентах Німеччини, Великобританії та багатьох інших провідних країнах світу.

В Україні вже понад 10 років проходять Національні молитовні сніданки за участю керівництва держави, провідних політиків, урядовців, дипломатів, бізнесменів, керівників християнських церков і релігійних організацій України.

Теги: