По дорозі за Христом
Бібліографічний опис: По дорозі за Христом. Християнські церкви Польщі говорять про себе [W drodze za Chrystusem. Koscioly chrzescijanskie w Polsce mowia o sobie]
Видавництво WAM
Краків, 2009
ISBN 978-83-7505-333-3
264 с.
Книжка складається з нарисів, присвячених християнським конфесіям, що діють на теренах сучасної Польщі. У книжці міститься інформація про Церкву християн баптистів, Євангелічно-Аугбсургську (Лютеранську) Церкву, Євангелічно-Методистську Церкву, Евангелічно-Реформатську Церкву, Польско-Католицьку Церкву, Старокатолицьку Церкву Маріавітів, Православну Церкву та Римо-Католицьку Церкву. Нариси підготовлено представниками саме цих конфесій та розповідають про історичний шлях церков, їх віровчення, організаційну структуру, наукову та просвітницьку діяльність, а також про їх участь в екуменічному русі. Видання розраховане, перш за все, на викладачів вищої та середньої школи та має метою подолання тих міфів та стереотипів, що існують у відносинах між християнськими церквами у Польщі. Загальне керівництво проектом видання здійснила Польска Екуменічна рада.
 
Бібліографічний опис:
По дорозі за Христом.
Християнські церкви Польщі говорять про себе [W drodze za Chrystusem. Koscioly chrzescijanskie w Polsce mowia o sobie]
Видавництво WAM
Краків, 2009
ISBN 978-83-7505-333-3
264 с.

Книжка складається з нарисів, присвячених християнським конфесіям, що діють на теренах сучасної Польщі. У книжці міститься інформація про Церкву християн баптистів, Євангелічно-Аугбсургську (Лютеранську) Церкву, Євангелічно-Методистську Церкву, Евангелічно-Реформатську Церкву, Польско-Католицьку Церкву, Старокатолицьку Церкву Маріавітів, Православну Церкву та Римо-Католицьку Церкву. Нариси підготовлено представниками саме цих конфесій та розповідають про історичний шлях церков, їх віровчення, організаційну структуру, наукову та просвітницьку діяльність, а також про їх участь в екуменічному русі. Видання розраховане, перш за все, на викладачів вищої та середньої школи та має метою подолання тих міфів і стереотипів, що існують у відносинах між християнськими церквами у Польщі. Загальне керівництво проектом видання здійснила Польска Екуменічна рада. 

Теги: