Вододіли секуляризації"Вододіли секуляризації". Автор: О. Білокобильський, В. Левицький, Р. Халіков, І. Козловський, С. Гераськов, В. Гуржи, К. Гуржи, Т. Єрошенко, Д. Каплунов. Вид-во: Український інститут стратегій глобального розвитку і адаптації. Мова: укр. Формат: Обкл. тверда. – Форм. 150х215 мм; 240 стор. Рік видання: 2015.

Ця книга є спробою зрозуміти ті зміни, свідками та учасниками яких ми стали в останні роки. Після десятиліть, а може й століть поступового розчаклування світу, виявилося, що зміст сучасних культурних універсалій, глобальних зіткнень, орієнтирів суспільного розвитку тощо залишається так чи інакше пов'язаним із релігійними смислами. Розбудова дискурсу про секуляризацію, що спирається на послідовну теорію секуляризації та експлікацію релігійного підгрунтя сучасної ситуації, на думку авторів, є чи не єдиним шляхом саморозуміння західної культури.

Книга адресована фахівцям з філософії, релігієзнавства, соціальної теорії. Сподіваємось, що вона буде цікава усім, чиї інтереси пов'язані з історією культури та гуманітарним її виміром.

Теги: