Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

45302
Настуня [профіль]

Onufriy,
майдан є тією частиною історії, яка назавжди залишиться неоднозначно оцінюваною. Я особисто зі своїми цінностями давно розібралась. У нас в країні останнім часом саме порушники закону потому як-то кажуть "на публіку" закликають до порядку та дотримання законодавства. 
Не змінюйте теми, не займайтесь банальним троллінгом. 

45301
Настуня [профіль]

Tim, не осуджувала та не збираюсь осуджувати Патріарха, мені і без цього гріха вистачає у чому каятись. На це є церковні суди та зрячі архієреї, яких у нас, милістю Божою, чимало. А у встановленні пам"ятника Івану ІV нічого крамольного не бачу (ніхто його не канонізував і наразі це питання не розглядається). Для держави він зробив чимало, хоч і залишився ніяким християнином (проте і тут нам судити нема чого).

45300
Настуня [профіль]

ТСН слухати - себе не поважати. Та й що то за хріх - мати святині вдома? А історики, як люди невоцерковлені, ще б, напевно, і золото з куполів би познімали. Залишіть історикам історію.

45299
Tim [профіль]

Настуня,

кто на что подписывается -личное дело каждого. ещё до выборов патриарха в 2009м году я считал Кирилла политиканом и в абсолюте неискренним человеком. когда он стал патриархом -сигаретно-водочный туман его окончательно добил, поскольку не осталось даже формальных тормозов в лице патриарха, синода или ещё когото там. он сам себе бог и начальник.

нанопыли, суд на миллионы с собственным клириком, исчезающие часы за сотни тыщ, когда в храме за 100 км от центра москвы престол одеть не во что.. все эти фантасмагории насчёт черносотенства, типичнейшего политправославия, когда одно из средств(дааалеко не самое правильное и христианское) превозносится чуть ли не как цель -достаточно вспомнить последнее насчёт памятника Иоанну 4му Васильевичу всея руси.

у кого ад в душе? Настуня feel

если Иван -во святых, тогда где митр. священномученик Филипп?

у ПК всё по Фрейду -сам занимается фигнёй и от избытка всей этой фигни глаголят его уста. Его личного ада в его личной бессмертной душе.

 

это у нас тут возможны сталины -в РПЦ они невозможны -там только один сталин -отец всех народов, молящийся о душах наших

45298
Onufriy [профіль]

про Новинського - За фактом цього інциденту я написав рапорт Блаженнішому Митрополиту Онуфрію. Резолюцію на цьому рапорті мені було повідомлено канцелярією, листом, за підписом керуючого справами митрополита Антонія. Наразі можу лише сказати, що вона мені абсолютно незрозуміла й викликає більше запитань, аніж відповідей. 

Тільки дарма Владика робить таємницю з Онуфро-Антонієвої резолюції - її варто було б опублікувати. 

Це дуже повчально - прочитати про скасування 
3-го правила Собору 879р 

45297
13moiseev [профіль]

Опять выскочка который кроме как путишествий ничего не делает. Теперь когда надо трудится на благо Церкви - он пиарится, а по сути ток ищет повода остатся на плаву, при Сабодане(добрый был пастырь) то и делал что искушал народ, так теперь даже порочит память его.
В шею таких надо.

45296
13moiseev [профіль]

 Ха, прикольно написаная статья, мол УПЦ тиражирует инфу о священнике УГКЦ - а сама то замалчивает.
Точный подход, сами покопать не думали? Хотя о чем речь, хорошо хоть ТАК сказали что это было в нашей стране.

45295
Onufriy [профіль]

Цитата: Настуня
Порошенко, мислячи своїми критеріями цінностей
 
Вам би спершу розібратись з власними цінностями

Скажімо, нещодавно тут одна особа заявила, що після "жахливого майдану" "їм" про українські закони говорити непристойно.

Тобто одна "вчителька моралі" сама себе поставила вище всякого закону і права. Що напевно нормально для людини, яка видерлась на самі вершини православного етосу

Цитата: Настуня
віряни побачили реальну картину Православ"я в Україні
 
Авжеж! Завдяки Піховшеку...

45294
13moiseev [профіль]

Tim,
Дело лишь в том, что кроме нападков на УПЦ за последний год, ничего не изменилось - а заявки УПЦ КП о переходе верующих продолжаются по сейчас в геометрической прогрессии (типа переходы и т.д.).
Говоря о Православии - было уже сказано, что если нет евхаристического общения, то о каком УПЦ КП может идти речь?

45293
Настуня [профіль]

Відчуття лицемірства Владики не залишає, поки читаєш його інтерв"ю. Він - добрий, інші - злі. Він - герой, який бореться з прогнившею системою, коли інші їй просто підкорюються. Він - поборник чесності, готовий винести на загал за необхідних умов будь-які гріхи інших, бо своїх гріхів немає. Ось таке воно життя бідного послідовника митрополита Володимира (останнє виділити жирним шрифтом).

45292
Володимир Табачник [профіль]

Владика Олександр з такими заявами і сам скоро може в розкол перейти, а якщо ще щось запропонують...до прикладу посаду Керуючого Справами, такий сценарій можливий....тому диму без вогню не буває

45291
Настуня [профіль]

Ніхто і нічого не зрозуміє. Нажаль. Порошенко, мислячи своїми критеріями цінностей, після зради УПЦ боїться довіритись вірянам православної Церкви, і робить ставку на її (УПЦ) опонентів, котрі значно програють за чисельністю, але беруть агресією та напором. Але для Церкви важлива не прихильність влади, а душі вірян. А віряни побачили реальну картину Православ"я в Україні, за що подяка Хресній Ході.

45290
Onufriy [профіль]

Кирилл про ад в душе у критиков крестного хода УПЦ (МП): ...кто-то, желая перенести ад в своей собственной душе на других, стал обвинять этих ни в чем не повинных людей в политическом умысле, в подготовке переворота, в угрозе национальной безопасности!"


Назвемо це ім'я: про політичний характер акції заявив сам спікер 
хрестохода Піховшек ("протест проти української влади" і т.п.)

Таким чином Кирило розповів передусім про пекло в душі Піховшека. (А можливо - і про інших організаторів спецпроекту)

Цитата: Настуня
Страшно уявити, яким внутрішнім життя живуть ті, хто бачить

Бр-р-р! З Вашою то багатою уявою...

45289
Onufriy [профіль]

Кирило підтримав встановлення ідола «новому фараону», «новому Ироду», дітовбивці і гонителю святих...Що характеризує теперішню РПЦ
 
Це звичайно, крок до майбутньої канонізації І
вана Грозного:
им нужен «святой образец» для оправдания их ненависти

 

45288
Настуня [профіль]

А я підписуюсь під фразою про ад у душі. Люди розповсюджують те, що містять усередині. Страшно уявити, яким внутрішнім життя живуть ті, хто бачить навколо виключно змови та протиправні задуми. Збіговисько "сталіних".

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

Українська держава не вим...

dutchak1

dutchak1 написал:

 ВІНК wink 

Богослів’я під прицілом: ...

dutchak1

dutchak1 написал:

мракобісний маніфест wink 

Подкаст з Оксаною Горкуше...

dutchak1

dutchak1 написал:

Хтось уже писав — українська наука це як “совєтскоє шампанскоє” - і не совєтскоє і не шампанскоє. wink І в цьому явищі тих наук “українське релігієзнавство” одне з найогидніших явищ. Життя якось продовжується і економічні, технічні науки мають шанс очиститись, існувати. “Релігієзнавство” такого шансу немає.

 

Подкаст з Оксаною Горкуше...

dutchak1

dutchak1 написал:

Одна з яскраво-сірих представників українського релігієзнавства. wink 

Проблема українського пра...

dutchak1

dutchak1 написал:

Так, сьогодні ми маємо унікальну ситуацію – два центра релігійного впливу і більше нічого. Тільки ці міфічні центри, міфічний вплив і міфічні організації. Причому не дві, в нас всі церкви міфічні організації і хоча гострий конфлікт тільки у двох, це не гарантує від інших конфліктів у майбутньому. Пригадаймо — у нас вже був один, зараз затихарений, тоді коли легалізували УГКЦ і почались поза державні і поза церковні бійки на майні. І тепер туди, в ті міфічні впливи намагаються зайти ще й братчики з консолідованими намірами руйнування одних міфів, потім, очевидно консолідовано будуть творити другі міфи...Все решту — офіційно, неофіційно, делегітимізація, напіввизнані — пусте. І от якщо говорити про припинення конфліктів, теперішніх і легко прогнозованих майбутніх, то це припинення повинно бути не на годину чи на день, а таке припинення, яке виключає конфлікти як церков між собою так і церков з державою. Припинення і відносини мають будуватись на чомусь стабільному, постійному. Таким постійним, що існувало тисячоліття і існує сьогодні є канонічне право і право світське, яке, виявляється, походить від канонічного. Далі, перед об’єднанням, навіть якщо воно не відбудеться, необхідно завершити роз’єднання церков як суб’єктів права в полі українського права. Тут у нас “кайдашева сім’я”, “діти” підросли і “батьки” чи держава повинні між ними якось поділити спадок, майно. Християнські церкви самі чи за посередництвом держави повинні почати договорюватись по майну між собою. Необхідно вгамувати те мародерство, “загарбницькі” надії, за якими деякі церкви, використовуючи Закон України “Про свободу совісті та релігійні організації” надіялися тими “переходами” парафій прискорити чи замінити ту декларовану єдність. Це марні надії. Церкви повинні зафіксувати поточний майновий стан, припинити грабункові переходи і договоритись між собою — Все, припиняємо! Від сьогодні це майно, яке має кожна парафія кожної церкви стає майном всіє церкви. Як у канонах.(!) Кожна церква від дати договору повинна відмовитись від подальших претензій одна до одної по майну а також відмовитись у використанні в відносинах між собою Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації”. Потім, міфічні організації-церкви повинні у держави вимагати легалізації, введення їх у правове поле як автономних об’єднань і надання цим об’єднанням статусу юридичної особи. Наслідком цього буде те, що церква буде мати власне майно згідно своїх канонів і зможе захищати сама себе в судах. По релігійному закону у нас з майном бордель і до тих речей, на які можна дивитись вічно, типу вогонь горить, вода біжить, можна добавити ще одну - дивитись як церкви ділять культове майно. Адже ніколи, після чергового переділу, ні церкви, ні парафії не стають повноцінними власниками майна. Вони по українському закону тільки власники тимчасові, до чергового переділу...😄До того часу, коли знову не виникне в православному середовищі чергове збурення, чергова хвиля переділу майна і християни знову почнуть квасити один одному носи і ділити храми.

І от з цього, вищенаведеного, легко напрошується висновок - “фундаментальний підхід до забезпечення релігійних прав і свобод” у нас почнеться після утилізації релігійного закону і ця грамотна утилізація сама почне запуск статті 35 Конституції України. До речі — грамотна утилізація утилізує також ті, “антицерковні”, закони. Вони у нас не “антицерковні” а “антихристиянські”, “більшовицькі”...