Відбувся 50-тий ювілейний з`їзд Західного Українського Євангельсько-баптистського об’єднання у СШАВідбувся 50-тий ювілейний з`їзд Західного Українського Євангельсько-Баптистського Об’єднання у США, сообщает "Религия в Украине" со ссылкой на ВСЦ ЄХБ.

З 8 по 10 червня у Сакраменто відбувся 50-тий ювілейний з’їзд Західного Українського Євангельсько-Баптистського Об’єднання у США, який приймала церква «Воскресіння», де пастором є Володимир Вільчиця.

Для цього з’їзду була обрана тема «Пам’ятай весь шлях». На урочистих зібраннях згадували попередників, які докладали багато зусиль для поширення діла Божого серед українців і в діаспорі. Брати привітали перших емігрантів, які змогли приїхати на цю зустріч.

Від баптистів України на з’їзді були присутніми пастори Володимир Кондор (м. Борислав) та Ярослав Троць (м. Луцьк). Вони привітали делегатів з’їзду та взяли участь у духовних семінарах.

На цьому з’їзді також привітали випускників американського філіалу Української Баптистської Теологічної Семінарії, які цього року успішно закінчили навчання.

На заключному зібрані пастор Володимир Кондор зачитав Вітальний лист від ВСО ЄХБ.

Теги: