За останніми даними польського Міністерства внутрішніх справ, громадяни України очолили список іноземців за кількістю отриманих дозволів, випередивши в`єтнамців, котрі подали найбільше заявок на легалізацію в рамках спеціальної акції - ”abolicja” - реалізованої в першій половині цього року, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНІАН.


Польська влада вже видала громадянам іноземних держав, які нелегально жили у Польщі від моменту приєднання країни до Шенгенської зони, майже 3 тис. дозволів на легальне перебування, більше 1 тис. з яких отримали українці.

”На даний момент легалізовано 2 тис. 831 іноземця, які перебували у Польщі, зокрема, без перерви щонайменше від 20 грудня 2007 року та жили в країні нелегально до моменту набуття чинності закону про легалізацію, тобто до 1 січня 2012 року”, - відзначили у прес-службі відомства.


Українці, за даними МВС Польщі, вже отримали близько 1,1 тис. дозволів із майже 2 тисяч заявок на легалізацію.


Громадяни В`єтнаму, котрі подали майже 2,2 тис. заявок, отримали 800 дозволів на легальне перебування у Польщі, а трійку лідерів замкнули громадяни Вірменії, які отримали близько 400 дозволів із понад 700 заявок.


Менше ста дозволів отримали громадяни Росії та Білорусі.


Польське міністерство нагадало, що виданий в рамках ”abolicji” дозвіл дає право легально перебувати у Польщі в найближчі два роки та працювати без необхідності офіційного дозволу на роботу.

Теги: