Представники України взяли участь у зустрічі католицьких сімей в Росії23-26 серпня в Казані (столиця республіки Татарстан, Росія) відбувалася Друга зустріч сімей, яку організували отці та сестри католицького Згромадження Воплоченого Слова провінції Фатімської Божої Матері в Росії, повідомляє "Релігія в Україні" учасник події ієромонах Теодосій Савчук.

Головною темою цьогорічної зустрічі були слова святого апостола Павла з послання до Коринтян: «Чувайте, стійте у вірі» (І Кор. 16,13). Вона мала за ціль не тільки роздумати над тим даром, яким є віра для кожної сім’ї, але і була приурочена до «Року Віри», який розпочнеться в Католицькій Церкві у жовтні.

У вступному слові отець Теодор Мацапула, ВС, головний організатор зустрічі, говорив на тему «Чесноту віри: зростання і випробування». На проповідях отці ширше розвивали поняття віри, а також говорили про необхідність молитви в родині та життя сім’ї словом Божим – Священним Писанням.

Головним гостем і доповідачем зустрічі сімей була Галина Масленнікова – працівник центру сім’ї архиєпархії Божої Матері в Москві. Вона розкривала питання про взаємозв’язок чоловіка і жінки згідно Божого задуму, про святість людського життя (штучне запліднення, контрацепція, аборти...).

Загально в Другій зустрічі сімей взяло участь близько 80 учасників з парафій Росії, де служать отці та сестри Воплоченого Слова. Також на запрошення о. Теодора прибуло 13 учасників з України – це були сім’ї з ІІІ Чину ВС та батьки сестер, що служать в Росії.

Теги: