Архиєрейський Собор УПЦ в США просить молитви на захист від урагану СендіАрхиєрейський Собор Української Православної Церкви в США (Константинопольський Патріархат) просить молитов за тих, хто проживає на території, де зараз вирує ураган Сенді: Саус-Баунд-Брук, Нью-Джерсі. Ураган просувається в глиб країни, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на РІСУ.

Сильний шторм, що обрушився на східне узбережжя США, призвів до великих повеней.

"Ми щиро просимо духовенство та вірних нашої митрополії провести спеціальні молитви за жертви Сенді та за захист від наслідків цього шторму. Ми всі зараз повинні об’єднатися в єдину Христову сімю для молитви за захист від Сенді. Ми повинні бути готовими запропонувати притулок і допомогу тим, хто може опинитися в скрутному становищі», – йдеться у заяві УПЦ в США.

Духовенство УПЦ в США запропонувало свою допомогу і співробітництво з державними органами безпеки, наголосивши на тому, що центр митрополії знову готовий стати плацдармом для тих, хто надаватиме допомогу у відновленні постраждалих регіонів. 

Шторм “Сенді” забрав життя більше 15 людей. Президент США Барак Обама оголосив штат Нью-Йорк зоною лиха і розпорядився почати надавати федеральну допомогу постраждалим районам. Через ураган на сході США було скасовано тисячі авіарейсів, проведена евакуація сотень тисяч людей, а мільйони місцевих жителів залишилися без електрики через обрив ліній електропередач. Прямі збитки від урагану вже оцінили в 20 мільярдів доларів.

Теги: