Християни арабського світу розглядають питання створення єдиної міжцерковної організаціїУ резиденції вірменського Кілікійського Католікоса в Антиліасі (передмістя Бейрута) пройшла зустріч лідерів християнських церков арабського світу, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сatholicnews.

У зустрічі брали участь представники, які очолюють християнські громади, в тому числі Кувейту, Катару, Бахрейну, Оману, Саудівської Аравії, Об'єднаних Арабських Еміратів (Дубаї, Абу Дабі і Шарджа). Вони прибули до Лівану з метою участі в міжцерковній конференції Ради близькосхідних Церков.

Одне з питань - створення єдиної міжцерковної організації для християнських церков арабського світу. Торкаючись теми, вірменський Кілікійский Католікос Арам I відзначив необхідність спілкування між церквами, організації дебатів та обговорень між ними. "У цих обговореннях повинні бути співставленні релігійно-політичні та суспільно-економічні проблеми. Також важливе спілкування з владою, оскільки деяким труднощам на Близькому Сході церква може протистояти саме завдяки допомозі влади", - зазначив при цьому Арам I.

Теги: