26 травня 2013 року в римо-католицькому катедральному соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці міста Енкарнасьйон (Парагвай) відбулася інтронізація Апостольського візитатора для українців-греко-католиків у Республіці Парагвай - владики Даниїла (Козлінського), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Святкові заходи розпочалися урочистою процесією від місцевої української греко-католицької парафії Уведення в храм Пресвятої Богородиці до латинської церкви, де відбулася архиєрейська літургія. Міслав Ходжич, секретар Апостольської нунціатури в Республіці Парагвай, зачитав Декрет Венедикта XVI про призначення владики Даниїла Апостольським візитатором, а о. Володимир Филипів, парох парафії Уведення в храм Пресвятої Богородиці, - лист-привітання від блаженнішого Святослава (Шевчука).

Літургію очолив владика Даниїл у співслужінні з місцевим римо-католицьким єпархом Ігнатієм Гогорза, Міславом Ходжичем, священством українського та латинського обрядів із Парагваю та Аргентини. На літургії були також представники Православної Церкви Парагваю, катехитки Серця Ісусового, сестри служебниці, сестри василіанки та велике число мирян.

На завершення літургії Ігнатій висловив щиру подяку за участь в літургії візантійського обряду, яка вперше служилася в римо-католицькій катедрі міста та побажав, щоб українці в Парагваї не втрачали і берегли цей скарб візантійського богослужіння. Після того відбувся святковий обід і культурна програма в місцевій культурно-просвітницькій організації "Просвіта".

Теги: