У храмі духовної місії УПЦ КП у Токіо охрещений перший дорослий парафіянин13 квітня 2014 року, в день свята Входу Господнього в Єрусалим, у храмі Православної духовної місії Київського Патріархату у Токіо (Японыя) було охрещено першого дорослого парафіянина цієї громади, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Таїнство хрещення японця Нобуюкі Олександра Мурота здійснив настоятель храму у Токіо - священик Павло Королюк.

Новоохрещений Олександр походить із родини японських буддистів і вперше дізнався про християнство, побачивши православне У храмі духовної місії УПЦ КП у Токіо охрещений перший дорослий парафіянинбогослужіння в інтернеті. Вражений красою української православної літургії, він розшукав громаду Київського Патріархату у Токіо. Маленька місія дуже відрізняється від собору, який він бачив на відео в Інтернеті, але долучився до громади і почав досліджувати православну віру два роки тому.

Восени минулого року він оголосив про своє бажання стати християнином. Протягом року Олександр проходив навчання у недільній школі під керівництвом Івана Канеда, який став його хрещеним батьком.

Теги: