В Об'єднаних Арабських Еміратах уперше в історії звершили україномовне богослужінняНа свято Миколая українці в Об'єднаних Арабських Еміратах відвідали перше в історії цієї країни україномовне богослужіння, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ і Урінформ.

«19 грудня цього року в церкві Святої Марії (м. Дубай) відбулася перша в історії ОАЕ Служба Божа у візантійському обряді українською та англійською мовами. Службу відправили отець Юрій Юрчик, капелан української громади в ОАЕ Апостольського вікаріату Південної Аравії, та отець Майкл О'Салліван, священик Апостольського вікаріату Південної Аравії», - ідеться в повідомленні Посольства України в ОАЕ.

По закінченні літургії для дітей української громади в ОАЕ відбувся святковий вечір із подарунками на честь святителя Миколая Чудотворця. Заходи відбулися за сприяння Посольства України в ОАЕ, представники якого також взяли в них участь.

Під час богослужіння українці ОАЕ, зокрема, помолилися за мир, спокій, цілісність, соборність України та за здоров'я її воїнів.

«Відтепер українські служби в ОАЕ будуть відбуватися регулярно, що сприятиме подальшому духовному єднанню українців, які мешкають у цій країні», - наголосили в українському диппредставництві.

УГКЦ в ОАЕ - www.facebook.com/UGCCinUAE

Теги: