Архієпископ УПЦ розповів католицькій молоді про миротворчу роль УПЦАрхієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука (Коваленко), архієпископ УПЦ (МП), виступив перед учасниками міжнародного християнського руху Спільноти св. Егідія, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

23 січня архієпископ Лука відвідав представництво спільноти святого Егідія у італійському м. Генуя. Він виступив перед членами спільноти з доповіддю на тему «Українська Православна Церква та свідоцтво про примирення і мир в Україні».

У своєму виступі архієпископ Лука розповів про особливості суспільно-політичної ситуації в Україні та діяльність Церкви у процесі примирення. Після доповіді владика відповів на питання членів спільноти св. Егідія – учасників заходу. В першу чергу аудиторію цікавило ставлення української православної молоді до волонтерського руху, та вплив ЗМІ на формування суспільної думки і позитивного іміджу України, як держави, поза її межами.

Після завершення спілкування з аудиторією владика ознайомився з особливостями соціальної діяльності спільноти св. Егідія, зокрема – з роботою міського будинку для людей літнього віку.

Спільнота святого Егідія є міжнародним християнським рухом, члени якого намагаються слухати і втілювати у житті заповіді Євангелія. Спільнота була заснована у 1968 році в Римі та значну увагу приділяє соціальній діяльності.

Спільноту святого Егідія іноді називають «католицькою ООН» через її активну діяльність на міжнародній арені. В лавах організації нараховується близько 40 тис. осіб. Вона займається благодійною діяльністю більш ніж в 60 країнах світу.

Теги: