Папа Римський закликав християн попросити пробачення у геїв за дискримінаційне ставлення до нихПапа Римський Франциск, будучи в аеропорту Вірменії, заявив журналістам, що Римсько-Католицька Церква, а також взагалі християни зобов’язані вибачитися перед гомосексуалістами за минуле ставлення до сексуальних меншин, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНН і Reuters.

На думку понтифіка, гомосексуалісти не повинні бути піддані дискримінації, і відповідно до пасторського послання, їх слід поважати.

“Все питання в тому: якщо людина в цьому стані, але вона має добру волю і шукає Бога, то хто ми такі, щоб судити її?”, — сказав понтифік.

Франциск зазначив, що церква вчить тому, що гомосексуальні нахили не є гріховними, проте гріхом є гомосексуальні акти, і гомосексуалісти повинні намагатися бути цнотливими.

“Ми повинні вибачитися за багато, не тільки перед геями. Але ми повинні не просто вибачитися, а попросити пробачення”, — резюмував він.

Франциск закликав також вибачитись перед бідними людьми, жінками та дітьми, яких експлуатують.

Запитання про геїв було піднято через випадок в Орландо (штат Флорида, США), де було розстріляно 49 осіб у гей-клубі.

За інформацією Reuters, Папа Франциск вважається багатьма гей-спільнотами найбільш милосердним щодо геїв у новітній історії.

Теги: