У Римі запровадили щонедільні літургії українською мовоюПочинаючи з 25 вересня щонеділі о 9:00 у Церкві святих Цельсія та Юліана в Римі (Via del Banco di Santo Spirito, 00186 Roma) українці-римо-католики мають можливість брати участь у месі (літургії) українською мовою. Новостворена спільнота, якою опікується отець Олександр Халаїм, запрошує українців, які мешкають в Римі та околицях, для спільної молитви та євхаристії, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Rkc.lviv.ua

"Така потреба давно визрівала в серцях українських мирян та священиків, що навчаються чи працюють в Римі. І тепер ми дуже раді, що можемо анонсувати українську католицьку Літургію в самому серці Рима, неподалік від Ватикану", - поділився один із ініціаторів Володимир Пашковський. Пізніше, задля зручності людей, які доїжджатимуть, час vеси може змінтися.

Архієпископ Мечислав Мокшицький, який також доклав чимало зусиль, щоби українські католики в Римі мали можливість для спільної літургії, привітав їх з цією новиною.

Теги: