Українські баптисти служитимуть у штаті Бразилії, де проживає близько 80 % українцівВіктор Дубовенко, один з керівників факультету «Зовнішня місія», магістр теології, викладач Української богословської теологічної семінарії (УБТС) розповів про служіння студентів-місіонерів в різних країнах, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

В УБТС три роки поспіль успішно відбувається навчання на факультеті «Зовнішня місія». І багато студентів вже побували на місійній практиці, а хтось ще готується.

"Коли приймають людину на факультет зовнішньої місії, то в першу чергу звертають увагу, щоб це був християнин, не молодше 17 років, духовно зрілий, задіяний в служінні місцевої церкви, рекомендований пастором на навчання. По-друге, студент цього факультету повинен мати свідомий поклик до місійної праці в іншій країні", − сказав Віктор Дубовенко.

Він зазначив, що студенти УБТС були у короткострокових поїздках до Індії, Непалу, Казакстану, Таджикистану, Австрії, Польщі. Є такі, що готуються до довгострокової місії у Бразилію.

"Сім’я Аршуліків, побувавши на місіонерському форумі у 2014 році, почули проповідь Анатолія Шміліховсьокого про служіння у Бразилії, і потребу в українській сім’ї, яка б могла служити українцям. Власне, у Бразилії є штат Продентополіс, де проживає близько 80 % українців. Розуміння покликання привело сім’ю Аршуліків вчитись до УБТС. Бог веде їх далі. Вони вивчають португальську, і зараз вже є тристороння домовленість між американською місією, бразильською місією та українськими церквами", − відзначив Віктор Дубовенко.

Через студентів УБТС баптисти хочуть мотивувати українські церкви підтримувати українських місіонерів поза межами країни.

Теги: