Засновником журналу є парафія Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ Київського Патріархату у Відні. Журнал розпочав свій випуск із квітня 2017 року.

Тема першого номеру – Великдень. Батьки зможуть розповісти дитині про свято доступними словами, за бабусиним рецептом спекти смачну пасочку й зробити писанку згідно покрокової інструкції. Діти дізнаються, як поводитись у церкві, чи можна побачити Бога, хто такі ангели, що таке молитва та багато іншого.

«Діти – наше майбутнє, заради них ми маємо працювати. Поняття Бога, віри, Церкви для них має бути близьким і зрозумілим», – говорить настоятель парафії та редактор журналу священик Микола Лесюк.
Вийшов перший україномовний християнський журнал для дітей австрійської діаспори
Журнал розрахований на дітей віком від 5 до 10 років, періодичність виходу видання – раз у місяць, 16 глянцевих кольорових сторінок.

Днями християнський журнал для дітей «Віденський смайлик» було презентовано українським суботнім школам у Відні, у Посольстві України в Республіці Австрія та парафіянам.

Крім того, в мережі інтернет запрацював сайт парафії Покрови Пресвятої Богородиці у Відні. Веб-ресурс пропонує ознайомитися з новинами та діяльністю віденської православної громади, яку очолює настоятель священик Микола Лесюк.

Теги: