Під час конвенції лицарі усього світу молились про мир в Україні за заступництвом Святого Йоана Павла ІІ.

Делегація з України зустрілась із найвищим лицарем Карлом Андерсоном. Під час зустрічі обговорили ситуацію в Україні, К. Андерсон висловив свою підтримку українському народу та пообіцяв, що Орден і надалі підтримуватиме і допомагатиме Україні у цей нелегкий час повен викликів та випробовувань.

Конвенція розпочалась урочистою євхаристією, яку очолив митрополит Міннеаполісу архієпископ Бернар А. Хебда. Після меси відбулась перша сесія, яку відкрив верховний лицар Карл Андерсон. У своєму виступі він підвів підсумки останніх 12 місяців благодійної діяльності Ордену. Подальші дискусії, церемонії нагородження та літургійні заходи тривали шість днів.

На завершальній літургії митрополит Мечислав Мокшицький урочисто вніс реліквії святого Йоана Павла ІІ та молився разом із присутніми лицарями про мир в Україні.

Орден лицарів Колумба вже оголосив, що 2018 рік був рекордним у плані благодійності. Організація пожертвувала на благодійність понад 185 мільйонів доларів, а самі члени організації працювали майже 77 мільйонів годин на службі Церкві та нужденних.

В Україні лицарі служать від 2013 року та на сьогодні зареєстровано понад 30 місцевих (локальних) Рад Лицарів Колумба. Принципи лицарів Колумба - це милосердя, єдність, братерство та патріотизм. Організацію заснував о. Майкл Макгівні, який у 1882 р. у Нью-Хейвені в США зібрав групу чоловіків, які хотіли підтримувати один одного та зростати у католицькій вірі. 15 березня 2008 року Бенедикт XVI затвердив декрет про героїчність чеснот слуги Божого, о. Макгівні і розпочав процес беатифікації.

Теги: