Освячення відновленої каплиці та урочисте богослужіння очолили митрополит Антоній та архиєпископ Даниїл разом із настоятелем церкви Всіх Святих о. Віталієм Павликівським та за участі духовенства УПЦ США. Владика Даниїл виголосив проповідь, закликаючі вірних Церкви не лише до відновлення зовнішніх духовних святинь, але передусім до відновлення внутрішніх святинь - щоденного життя та стосунків один із одним та Богом.

На святі були присутні СУМівці та їх виховники, парафіяни інших церков, запрошені гості та інші християни. Були відзначені меценати та жертводавцям, які жертвували на каплицю, а саме: Українська Національна Федеральна Кредитова Спілка, Український народний дім в Брукліні, 41-й та 2-й відділи ООЧСУ.

Було також нагороджено отця Віталія (настоятеля парафії Всіх Святих в Нью Йорку) орденом преп. Іова Почаївського, а також надано старшому брату Олегу Микулинському (з братства Св. Володимира при церкві Всіх Святих) орден св. Великомучеників Бориса і Гліба - "За відданість Богові та Його Церкві".

Після вручення грамот і орденів отець Віталій наголосив: “І коли Ви щось зробите добре кажіть так: “Ми — нікчемні раби, бо зробили лиш те, що повинні зробити були́!” (від Луки 17:10).

Теги: