"Нещодавно я повернувся зі Словаччини, де відвідав місіонера із Тернопіля Віктора Потоцького. Його духовне життя тісно пов’язане з цією країною, оскільки саме тут він прийняв хрещення і під час свого служіння в Україні баптистська церква Братислави підтримувала його, - розповідає українець Роман Дячук. - Зараз Віктор Потоцький навчається на теологічному факультеті одного з державних університетів. У грудні 2018 року розпочали біблійну групу у Братиславі, а восени 2019 року ще дві у м. Нітра. Нині відбувається етап раннього становлення української церкви. На спілкування приходять як віруючі, так і нецерковні люди, якими тут духовно опікуються".

Щонеділі о 9:30 у домі молитви м. Братислава відбувається словацьке богослужіння з перекладом на українську мову за адресою Palisády, 27 A. Щонеділі о 11:30 та щочетверга о 19:00 за адресою Zrínskeho, 2 збирається українська група.

У місті Нітра богослужіння проходять щонеділі о 9:30 за адресою Kráľovská cesta, 1 з перекладом на українську.  У суботу о 12:00 2 рази на місяць за цією адресою проходить українська група.

Контакти Віктора Потоцького: +421919285654 (mob./WhatsApp), viktor.potocki@gmail.com

Теги: