На ювілей були запрошені багато гостей, зокрема архиєпископ Даниїл, який цього недільного ранку очолив святкову архієрейську літургію в катедрі Св. Володимира. Йому співслужив настоятель катедри от. Іван Лимар та протодиякон Андрій Фрончак.

Під час богослужіння молились також за усіх тих хто віддали своє життя під час Революції гідності в Україні, панахиду за якими архиєпископ Даниїл звершив напередодні. Архиєпископ Даниїл під час прохальної ектенії додав прохання за молодь, помолившись над дітьми парафії.

Після закінчення літургії усі зібрались у церковній залі, де адміністрація школи разом з вчителями та за підтримки парафії організували святковий обід.

Також діти розпочали концерт, проспівавши молитву «Отче наш» під диригуванням директора школи добродійки Лілії Лимар. Ведучі концертної програми розповіли історію школи з часу її заснування.

Зі словами привітання та вдячності виступили консул України в Чикаго, представники різних організацій та спілок, священнослужителі сусідніх парафій УПЦ США, колишні вчителі та випускники школи різних років. Представники різноманітних громадських організацій привітали школу презентувавши грошові подарунки для її розвитку.

Директор школи Лілія Лимар у своїй промові розповіла подробиці функціонування школи, звернулась до всіх хто тим чи іншим способом є причетним до навчального закладу з подякою за підтримку та наголосила на важливості її існування.

Отець Василь Сендега у своєму слові зазначив, що 70-тя існування школи це не лише минуле, але теперішнє і майбутнє.

Теги: