Старший президент Української Православної Ліги Карен Ферраро привітав приблизно 60 відвідувачів скороченої одноденної віртуальної події, яка включала комбіновані сесії для старших/юніорів. На події були присутні митрополит Антоній та архієпископ Даниїл, очільники УПЦ в США.

Учасники заходу обговорили деталі Фінансового звіту за 2019-2020 роки та запропонованого бюджету на 2020-2021 роки. Джош Оріхон, керівник табору «Всі святі табору», дав старшому УПЛ детальний звіт про позитивні кроки, зроблені для надання віртуального молодіжного табору цього літа.

Молодший УПЛ надав слово отцю Мойсею Беррі виступити на тему розуміння питань расової несправедливості сьогодні з православної точки зору. Старший УПЛ  здійснив вручення чеку на суму понад 10 000 доларів Українському православному товариству ім. Святого Андрія, отримавши надходження від недільного збору коштів на Супербоул 2020 року, проведеного 20 парафіями УПЦ в США. Протодякон Ігор Махлай розповів про нещодавні пожертви Товариства Святого Андрія на допомогу потерпілим від повені на Західній Україні.

Щорічний конкурс нарисів УПЛ мав 67 публікацій, порівняно зі 121 минулим роком, зі зміною, пов’язаною зі скасуванням деяких класів церковних шкіл. Вперше міжнародна заявка була отримана від Румунії, що висвітлює сферу охоплення соціальних медіа. Переможці були нагороджені ламінованими значками, які їм будуть відправлені поштою.
 

Також були вручені премії та нагороди активістам УПЛ за видатне служіння молоді УПЦ в США. Зокрема, Наталія, національний директор молоді для Української Православної Церкви у США, була нагороджена нагородою за інноваційне щоденне служіння, яке вона створила на національному рівні для трьох різних вікових груп у віртуальному форматі посеред пандемії COVID-19 .

Один з нагороджених був відзначений за те, що зібрав понад 22 000 доларів для своєї парафії за останні 12 місяців. Вони спонсорували 5 безкоштовних обідів громади для нужденних та прибирали/оновлювали свою кухню в залі церкви, готуючись до святкування 100-річчя.

Інший був нагороджений відзнаками за те, що зібрав пожертви в розмірі понад 1500 доларів на благодійність, збирання поставок для мистецтв та ремесел для дитячих будинків в Україні, а також збирання 600 фунтів на їжу для банку харчових продуктів у Філадельфії. Протягом останніх кількох місяців вже витратили велику кількість годин на упаковку та перевезення їжі для численних благодійних акцій.

У фонді меморіальної стипендії ім. Лінн Савчук-Шарон Кузбит (LSSK) UOL група учасників отримала стипендії понад на 13 000 доларів.  

УПЛ подарувала студентам 6000 доларів з фонду стипендії Митрополита Іоанна в Українській православній духовній семінарії. 

Також були обрані нові офіцери Української Православної Ліги США.

Теги: