Метою телемарафону було поглянути на торжество Різдва Христового очима молоді двох континетів, поділитися своїми думками стосовно різдвяних святкувань, розповісти про регіональні традиції, збудувати мости для подальшої співпраці... Знайомство відбулося у ігровий спосіб. Учасники мали нагоду послухати реколекційну науку, яку провів владика Браєн Байда. На питання молоді про значення Різдва у їхньому житті та про виклики сучасного, секуляризованого світу відповіли владика Браєн та о. Іван Нагачевський.

Кожна із трьох груп-учасників телемосту підготувала тематичну презентацію про Різдво. Музичним акцентом стала спільна коляда «Тиха ніч», а особливою родзинкою була авторська інтерпретація колядки «Бог Предвічний» у виконанні Владики Браєна.

«Такі події не лише потрібні, а життєво важливі для молоді і наставників, адже ці зустрічі відволікають нас від земської суєти і переносять у інший, духовний вимір. Тут маємо можливість задуматися над понадчасовим, вічним. Тут панує дух віри, молитви, радости, любови, адже в основі цього виміру – Господь Ісус Христос. Молодь охоче й активно брала участь у приготуваннях до телемосту, вносила нові ідеї, працювала з неабияким ентузіязмом, а це свідчить про необхідність продовження і поширення цієї ініціятиви також на інші англомовні країни поселення українців. Діємо в дусі заповіту Патріярха Йосифа Сліпого – «собирати в розсіянні сущих», - зазначила Ірина Іванкович, голова ТСС А.

Теги: