За словами директора Місії Тараса Сеня, перша клініка в Камбоджі пройшла успішно, хоча було витрачено чимало зусиль, часу і фінансів. Жителі Камбоджі прийшли до церкви, щоб безкоштовно перевірити свій зір та отримати в подарунок окуляри. А найголовніше – почути Євангеліє.


Місіонер із Камбоджі Євген Євва вважає служіння очних клінік для цієї країни особливо важливим як для людей, так і місцевих церков: “Це дуже гарне служіння для Камбоджі, тому що багато людей похилого віку можуть почути Добру звістку. Тут більшість церков займаються дітьми, молоддю, людьми середнього віку. А через очні клініки досягаються і люди похилого віку, багато з яких ніколи не чули звістку про Ісуса (особливо ті, що застали режим Пол Пота, прихильника комунізму, при якому з країни були вигнані або знищені всі християни). І для помісних церков це суттєва допомога: піднімається статус церкви у провінції, поширюється Євангеліє Царства. Літнім людям із сіл дуже важко дістатися клінік у місті та перевірити свій зір, купити окуляри, бо в основному вони живуть бідно (поняття “пенсія” у них відсутнє). Люди, які отримали окуляри, залишилися дуже вдячні, вони потребували такого служіння! І ми віримо, що якщо пастор церкви, на базі якої проводили очну клініку, продовжить спілкування з ними, то плоди для Царства Божого обов'язково будуть”.

Служіння очних клінік – один із інструментів місії “Христос є відповідь” для поширення Євангелія. Таке служіння на сьогодні охоплює десять областей України, провінції Ефіопії та Камбоджі. Одне таке служіння може допомогти близько 70 людям.

Теги: