В перший день владика Микола провів офіційну зустріч з владикою Джуліаном Портіусом, архиєпископам Гобарту, впродовж якої висловив слова подяки за довголітню співпрацю на благо людей на острові Тасманія.

В другий день візиту архиєрей відвідав місцеві святині Гобарту, а також зустрівся з Катериною Білик, сенатором від Тасманії. Впродовж зустрічі говорили на тему ймовірного вторгнення російських військ в Україну. Владика Микола розповів більше про ситуацію, яка склалася після окупації Криму, а також про гібридну війну на сході України, яка триває вже 8 рік поспіль. Сенатор запевнила, що зробить все можливе в політичному полі Австралії для миру в Україні.

Вечором у суботу владика Микола очолив вечірню службу у місцевій каплиці греко-католицької громади. Натомість у неділю 23 січня, архиєрей відслужив архиєрейську літургію у співслужінні о. Джастіна Макдональда, відповідального за нашу спільноту в Гобарті та диякона Михайла Жилана, канцлера єпархії. На урочистій відправі були присутні вірні, а також с. Марія Моравська зі Згромадження Сестер Служебниць, яка довший час відвідувала дану громаду з місійними подорожами із священниками УГКЦ.

На завершення владика Микола висловив подяку о. Джастіну за духовну опіку над вірними, українській громаді Тасманії а також вірним, які прибули на це торжество. Пізніше всі вірні зібралися на спільний обід, під час якого була нагода поспілкуватися з владикою Миколою.

Теги: