3 лютого у соборі Святого Йосифа в Абу-Дабі владика Степан відслужив літургію для українців. Опісля голова ПМВ поспілкувався з українською громадою Абу-Дабі.

Під час візиту делегації ПМВ в ОАЕ відбулося вже дві важливі зустрічі: перша – з апостольським вікарієм Південної Аравії владикою Полом Хіндером, друга – з тимчасовим повіреним у справах України в Об’єднаних Арабських Еміратах Андрієм Козловим і ІІІ секретарем з культурно-гуманітарних питань Віталієм Федяніним.

Під час зустрічі із владикою Полом Хіндером голова Пасторально-міграційного відділу передав вітання від глави УГКЦ та висловив подяку вікарію за опіку і всебічну підтримку для розвитку молодої громади УГКЦ в ОАЕ. Владика Степан відзначив, що планує поспілкувався з вірними УГКЦ в ОАЕ і дізнатись про нові виклики, які постають перед українською громадою в Еміратах. Голова ПМВ також запросив владику Пола відвідати Україну і заохотив його ближче познайомитись з релігійним життям вірних УГКЦ, якими він опікується.

Під час відвідин Посольства України в ОАЕ відбулося обопільне обговорення стану душпастирства в українській громаді. Посольство запевнило єпископа у всілякій підтримці УГКЦ в ОАЕ. Андрій Козлов подякував владиці Степану за те, що голова Пасторально-міграційного відділу дбає про забезпечення духовних потреб українців в ОАЕ. А єпископ подякував Посольству за підтримку всіх ініціатив Церкви і священника УГКЦ на теренах країни.

Теги: