Студенти Ужгородської богословської академії показали в Закарпатському обласному театрі ляльок виставу «Вертеп»21 грудня з благословення ректора Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету, в Закарпатському обласному театрі ляльок «Бавка» під керівництвом помічника ректора з духовно-національно-патріотичної роботи ієромонаха Ігоря (Богдана) за участі студентів академії та університету була поставлена новорічно-різдвяна вистава «Вертеп».

Як повідомляє прес-служба УУБАКаУ сайту "Богословська освіта і наука в Україні", після молитви та виконання державного гімну України, зі вступним словом до гостей, професорсько-викладацького складу та студентів академії і університету звернувся проректор із навчальної та виховної роботи (інспектор) доктор богослов'я, доцент Сергій Урста, який від іменні отця-ректора привітав усіх присутніх із наступаючими Новорічними та Різдвяними святами.

Студенти Ужгородської богословської академії показали в Закарпатському обласному театрі ляльок виставу «Вертеп»Відтак розпочалася вистава, яка супроводжувалася співом академічного хору (регент – ієромонах Ігор (Богдан).

Зала лялькового театру була заповнена вщент. Серед глядачів були професорсько-викладацький склад, студенти, співпрацівники, а також діти, які прийшли зі шкіл Ужгорода. Під час усієї вистави лунав сміх і оплески за майстерність гри студентів.

Після вистави з благословення ректора Ужгородської богословської академії та Карпатського університету архімандрита Віктора (Бедь) проректор з навчальної та виховної роботи доцент Сергій Урста вручив учасникам вистави грамоти та подяки академії і університету за ініціативу та активну участь у житті навчального закладу.

Теги: