Під час новорічних вихідних значно збільшилася кількість відвідувачів Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Тільки протягом двох днів його відвідали 4870  чоловік, повідомили для "Релігії в Україні" співробітники заповідника.

По даним, що надало екскурсійне бюро, протягом 31 грудня 2011 року до Заповідника завітало 1070 відвідувача. 2 січня співробітниками музейного містечка було проведено 67 екскурсій. Всього за другий день нового року у Заповіднику побували 3800 відвідувача, які оглянули визначні архітектурні та культурні пам’ятки визначної православної святині та відвідали виставкові зали.

- Всього за 2011 рік Заповідник відвідало понад мільйон туристів, - повідомляють у науково-екскурсійній частині Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, - Протягом минулого року Заповідник організував екскурсії для 37 урядових делегацій і перших державних осіб  на семи мовах. За рік було проведено понад 15 тисяч оглядових і тематичних екскурсій при плані 12 тисяч екскурсій.

У рамках підготовки до проведення футбольного чемпіонату Європи 2012 року співробітники Заповідника створили зручний аудіогід по території, встановили інформаційні стенди та таблиці українською та англійською мовами.

Теги: