АНОНС: зустріч з мандрівником, дослідником магічних місць і ритуалів світу Володимиром Єшкілєвим (Київ, 12 січня)У четвер, 12 січня, у київському Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6, Блакитна вітальня) відбудеться зустріч із відомим культурологом, автором книжок для дорослих і дітей Володимиром Єшкілєвим (Івано-Франківськ).

У рамках зустрічі – презентація його нового роману “Побачити Алькор“.

Модератор – Андрій Курков.

Початок о 18 годині.

Володимир Єшкілєв – письменник, метафізик, мисливець, мандрівник, знавець магічних місць і ритуалів. У 2005 р. досліджував піраміду фараона Теті у Саккарі (Єгипет), у 2007-му вивчав містичні практики в монастирі Ламаюра (Західний Тибет). Першим означив феномен української відьмократії.

У новому романі Володимира Єшкілєва детективний сюжет поєднано з широкою панорамою життя таємних орденів сучасної України. Ложі «вільних мулярів» і наймані олігархами чаклуни, «машини проклять» і ритуали найвищих масонських градусів – це все захопливі реалії закритого для непосвячених світу, у якому визрівають невидимі зерна майбутніх глобальних зрушень. Історія про тих, кому випало побачити Алькор, починається з того, що на розташований у лісовому масиві під Києвом масонський Храм нападають невідомі зловмисники…

Джерело: <a href="https://litakcent.com/2012/01/11/volodymyr-jeshkiljev-pobachyty-alkor/">ЛітАкцент</a>

Теги: